Sveiki!
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku. Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.

Toma iela 4, Rīga, LV-1003, Latvija


+371 6709 3230
info@elko.lv

ELKO Grupa 2021. gada CONTEXT ChannelWatch aptaujā atzīta par Gada izplatītāju

Context-2021
ELKO Grupa ir atzīta par Gada izplatītāju 2021. gada CONTEXT ChannelWatch aptaujas kategorijās: Labākais mazumtirdzniecības izplatītājs Baltijā un Ziemeļvalstīs un Labākais pievienotās vērtības izplatītājs Baltijā.
CONTEXT ChannelWatch ir viena no pasaules lielākajām tiešsaistes IT tālākpārdevēju aptaujām, kurā ik gadu piedalās vairāk nekā 7000 tālākpārdevēju. Aptauja atklāj iepirkumu nolūkus un lēmumus, kā arī uzņēmējdarbības problēmas un nozares tendences. Aptaujas ietvaros tālākpārdevēji katrā valstī nominē izplatītājus, ar kuriem sadarbojas, CONTEXT ChannelWatch Gada izplatītāja balvai.

IT izplatīšanas sektora tirgus dinamiku ir smagi skārusi pandēmija, un šis apstāklis joprojām būtiski ietekmē gan šī gada, gan turpmākos kanāla pārdošanas apjomus. Saskaņā ar CONTEXT tirgus analīzi tehnoloģiju tirgu 2022. gadā ietekmēs vairāki faktori, tostarp patērētāju un B2B IT pircēju rūpes par vidi, kā arī ES apjomīgais 1,8 triljonu eiro atveseļošanas fonds, no kura liela daļa tiks tērēta uz digitālajām tehnoloģijām.

Lai gan Eiropas IT izplatītāji 2021. gadā turpinājuši uzrādīt labus rezultātus, piegādes deficīts ir radījis bažas un bremzējis izaugsmi. Tomēr šis kanāls joprojām uzrāda labu sniegumu, ņemot vērā milzīgo IT tēriņu pieaugumu valdību budžetos un nezūdošos tradicionālo IT kategoriju panākumus, kā arī inovatīvus pakalpojumu sniegšanas veidus, sevišķi izmantojot mākoņa un hibrīdrisinājumus.

Pastāvīgi mainīgās tirgus dinamikas kontekstā tālākpārdevējiem tika lūgts novērtēt izplatītāju sniegumu plašā galveno pakalpojumu jomu klāstā. Rezultātā ar lielāko prieku varam paziņot uzvarētājus šādās kategorijās:
 • Gada izplatītājs
 • Labākais pievienotās vērtības izplatītājs
 • Labākā klientu apkalpošana
 • Labākais inovatīvais izplatītājs
 • Labākais loģistikas izplatītājs
 • Labākais mazumtirdzniecības izplatītājs
 • Labākais mākoņa izplatītājs
 • Labākais audio/video izplatītājs
 • Labākais apvienotās saziņas izplatītājs
 • Labākais kiberdrošības izplatītājs
Apbalvojuma saņemšana gadā, kad tirgū valdīja piegādes ķēžu sabrukums un deficīts, mums ir ļoti nozīmīga. Svarīga loma bija ilgtermiņa attiecībām ar ražotājiem, loģistikas partneriem un tālākpārdevējiem. Pieaugot konkurencei par apjomiem un piegādēm, mērogam ir nozīme. Turklāt mēs esam pieraduši strādāt mainīgos, nestabilos apstākļos.
Svens Dinsdorfs ELKO Grupas direktors
CONTEXT direktors un līdzibinātājs Hovards Deivīss sacīja:

“Tuvāko nedēļu laikā CONTEXT publicēs svarīgākos no ChannelWatch aptaujas gūtos secinājumus, izceļot tirgus tendences IT izplatīšanas kanālā un veicinot izpratni par tālākpārdevēju attiecībām kā ar izplatītājiem, tā ar pārdevējiem.”

Par CONTEXT
CONTEXT tirgus, uzņēmējdarbības un iespēju analīze palīdz klientiem optimizēt darbību un vairot nākotnes ieņēmumus. Ar 35 gadu pieredzi sadarbībā ar nozari un pārskatu veidošanā par lielām datu kopām, CONTEXT sniedz analīzi par visiem vērtības ķēdes punktiem, sniedzot klientiem praktiskus, konkrētos datos un dziļā klientu vajadzību izpratnē balstītus ieteikumus. Great Place to Work® iekļāva CONTEXT Apvienotās Karalistes labāko darbavietu sarakstā UK’s Best Workplaces™. CONTEXT galvenā mītne atrodas Londonā, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 300 cilvēku visā pasaulē.
 1. Jaunumi
 2. ELKO Grupa 2021. gada CONTEXT ChannelWatch aptaujā atzīta par Gada izplatītāju