Elektrisko skrejriteņu segments aug; ELKO izplatīs NAVEE elektriskos skrejriteņus

Navee-e-scooter-S65-wholesale-distribution
Atbalstot pieprasījumu pēc īso distanču pārvietošanās līdzekļiem, ELKO Grupa ir kļuvusi par oficiālo izplatītāju un pirmo, kas iepazīstināja Ziemeļvalstis, Baltiju, Slovēniju un Ukrainu ar NAVEE TECH elektrisko skrejriteni.
Xiaomi Ecological Chain partneris NAVEE ir gatavs iekarot Ziemeļeiropu, kā arī Ukrainas un Slovēnijas tirgus ar izcilas cenas – veiktspējas attiecības un augstas kvalitātes elektriskajiem skrejriteņiem, kas atbilst vietējai likumdošanai. ELKO Grupa ir kļuvusi par pirmo pilnvaroto izplatītāju Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Somijā, Slovēnijā, Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Ukrainā.

“Mūsu pārstāvētajos tirgos, apstākļi ir ļoti labvēlīgi NAVEE. Mēs visi redzam, ka pilsētas cenšas pielāgoties mikromobilitātes tendencei, ko nosaka vides apziņa un fakts, ka divriteņu transportlīdzekļi ir veikli, uzticami un par pieņemamu cenu. Pateicoties NAVEE elektrisko skrejriteņu lieliskajai kvalitātei, patērētāji varēs ātri un efektīvi veikt nelielus braucienus,” stāsta Baiba Indāne, ELKO Grupas Zīmolu nodaļas vadītāja.

"Esam priecīgi strādāt ar ELKO grupu. NAVEE un ELKO sadarbība nodrošinās konkurētspējīgus un pievilcīgus produktus un pakalpojumus pircējiem Ziemeļvalstīs, Baltijā, Slovēnijā un Ukrainā," saka NAVEE viceprezidents Braiens Bai.

Pirmās piegādes ir gaidāmas septembrī, tās aptvers visus patreiz pieejamos NAVEE elektriskos skrejriteņus - N40, N65 un S65. Ar vismodernāko NAVEE S65 modeli patērētājs var ērti nobraukt līdz pat 65km dažādos ceļa apstākļos, pateicoties jaudīgajam 500W motoram ar pārnesumiem un dubultai piekares sistēmai.

NAVEE TECH kompānijai ir profesionāla dizaina, pētniecības un attīstības komanda ar bagātīgu pieredzi mikromobilitātes jomā, kuras darbība neaprobežojas tikai ar elektriskajiem skrejriteņiem. Jūlijā NAVEE izstādīja savu pirmo elektrisko velosipēdu Vācijas izstādē EUROBIKE 2022, kas norāda elektriskās mobilitātes tendences un nākotni.
Navee-logo
Par NAVEE TECH

NAVEE TECH, kas dibināta 2020. gadā, ir mūsdienīgs uzņēmums, kas specializējas elektrisko skrejriteņu un velosipēdu izstrādē, ražošanā un izplatīšanā. NAVEE ir apņēmies nodrošināt transportlīdzekļus ar jaunākajām inovācijām un tehnoloģijām, kā arī padarīt mikromobilitāti viedāku, patīkamāku un ērtāku.

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni http://naveetech.com.
  1. Jaunumi
  2. Elektrisko skrejriteņu segments aug; ELKO izplatīs NAVEE elektriskos skrejriteņus