Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

EcoFlow pārnēsājamās spēkstacijas - bez degvielas, bez trokšņiem, bez apkopēm

EcoFlow_power_stations_portable_wholesale
Pārnēsājamas spēkstacijas mājai, āra aktivitātēm un profesionālai lietošanai. Iepazīstinām ar EcoFlow, pasaulē novatoriskāko, videi draudzīgāko pārnēsājamās enerģijas risinājumu. Pieejams vairumtirdzniecībā ELKO Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Slovēnijā un Polijā.
EcoFlow piedāvā dažādus modeļus un jaudas (RIVER, DELTA) ar ātrāko pieejamo uzlādes tehnoloģiju. Uzlādējiet no 0-80% mazāk nekā 1 stundas laikā. Ideāls risinājums mājsaimniecībām strāvas padeves pārtraukuma gadījumā vai vienkārši vietās, kur nav pieejama elektrība. Vairāk nekā 41,8 miljoni klientu visā pasaulē izmanto EcoFlow gan darbam, gan atpūtai, gan piedzīvojumiem dabā. Lielisks dizains un drošs, kluss, nulles emisijas enerģijas avots gan iekštelpām, gan ārpus tām.

Jau pieejams noliktavā klientiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Slovēnijā un Polijā. Ceram paplašināt izplatīšanu arī citās valstīs.
EcoFlow-logo
Par EcoFlow

EcoFlow Tech ir revolucionārs pārnēsājamo enerģiju avotu uzņēmums, kas ir izstrādajis jaunu veidu, kā pasaulei piekļūt enerģijai. EcoFlow kā nozares pirmo, gudro un jaudīgo mobilo enerģijas produktu ražotājam misija ir izmantot jaunas tehnoloģijas, lai atvieglotu dzīvi un uzlabot dzīves līmeni pasaules apgabalos, kur vājā enerģijas infrastruktūra kavē ekonomisko izaugsmi un attīstību.
EcoFlow Tech ir privāts daudznacionāls uzņēmums ar birojiem Sanfrancisko, Kalifornijā un Šenženā, Ķīnā. Apmeklējiet vietni www.ecoflow.com, lai uzzinātu vairāk par tās produktiem.
  1. Jaunumi
  2. EcoFlow pārnēsājamās spēkstacijas - bez degvielas, bez trokšņiem, bez apkopēm