Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

Corum Origin iegādājas ELKO biroju ēku kompleksu Rīgā

D75_3120
Corum Asset Management (“Corum AM”) pārvaldītais fonds Corum Origin iegādājās ELKO Grupa biroju ēku kompleksu Rīgā, Toma ielā 4.
Šī ir Corum Asset Management pirmā investīcija Latvijā un otrā Baltijā. Corum AM ir Francijā reģistrēts fondu pārvaldnieks, kas ar fonda starpniecību veic investīcijas nekustamajos īpašumos 15 Eiropas valstīs un nākamgad plāno investīcijas arī Ziemeļamerikā. Kopējais Corum aktīvu apjoms uz 2018. gada beigām būs tuvu 2 miljardiem eiro. Corum AM šogad īpašumos ir investējis vairāk nekā 500 miljonus eiro. Corum AM orientējas uz īpašumiem ar finansiāli stipriem augstas kvalitātes nomniekiem ar ilgtermiņa nomas līgumiem, kas ļauj nodrošināt fonda investoriem stabilu ilgtermiņa naudas plūsmu un pievilcīgu dividenžu ienesīgumu.
ELKO Grupa ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijā un viens no vadošajiem IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājiem Centrālajā un Austrumeiropā. ELKO Grupas konsolidētais apgrozījums 2017. gadā pārsniedza 1.4 miljardus eiro.
ELKO biroju ēku kompleksa kopējā platība ir 10,271 m2, tai skaitā plašas noliktavu telpas. ELKO, pārdodot ēku, parakstīs 15 gadu nomas līgumu ar ēkas jauno īpašnieku.
ELKO uzdevumā ēkas pārdošanas procesu vadīja un pārrunas koordinēja Catella Corporate Finance un advokātu birojs Ellex Kļaviņš. Pircēju konsultēja advokātu birojs Cobalt un tehniskie konsultanti Arcadis.
  1. Jaunumi
  2. Corum Origin iegādājas ELKO biroju ēku kompleksu Rīgā