Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu

AXIS produkti drošākai un gudrākai ikdienai

Axis_banner_web
Videonovērošana ir neatņemama publisku teritoriju un telpu sastāvdaļa, tāpēc ir svarīgi, lai sistēma ir ērti lietojama, ātri uzstādāma un viegli pārvaldāma. AXIS produkti nodrošina maksimāli augstu drošības līmeni un ir īpaši piemēroti plaši apmeklētām sabiedriskām vietām.

ELKO portfelī pievienoti jauni inovatīvi risinājumi, no kuriem dažus izceļam īpaši, zemāk.
AXIS Q6215-LE PTZ Network Camera
Šī ir augstas kvalitātes HDTV 1080p kamera, kas spēj nodrošināt netraucētu darbību pat ārkārtējos laika apstākļos un izturēt vēja plūsmu līdz 245 km/h. Kamerai ir iebūvēti stikla tīrītāji, lai tā spētu turpināt darboties pat stipra lietus laikā. Tai ir izstrādāts ar augstu precizitāti, uzticams un stabils panoramēšanas, sasvēršanas un tālummaiņas stiprinājums, kā arī spēcīgu, plašu teritoriju aptverošs nakts redzamības sensors.


Kamera īpaši piemērota ostām, lidostām un lielceļiem, kā arī citām īpaši apsargājamām un augstas bīstamības vietām, jo spēj nodrošināt 30x optisko tālummaiņu, kas ļauj pārredzēt plašu teritoriju. Tā spēj atpazīt un identificēt objektus plašās, atklātās, slikti apgaismotās vai tumšās zonās.
Kamera noteikti noderēs projektos ar visstingrākajām prasībām par produkta uzticamību, attēla kvalitātes un analītikas iespējam.
Vitālijs Stepancovs ELKO Produktu vadītājs
AXIS P1445-LE-3 License Plate Verifier Kit
AXIS automašīnas numurzīmes verificētāja komplekts sastāv no AXIS tīkla kameras un iepriekš instalētas AXIS numurzīmju atpazīšanas sistēmas. Tas padara to par ērti lietojamu automašīnu iebraukšanas un izbraukšanas uzskaites un vadības sistēmu. AXIS P1445-LE-3 ir ideāli piemērota kontrolētām zonām, piemēram, autostāvvietām, biroju stāvvietām, lielveikaliem vai garāžām.
AXIS P1445-LE-3 License Plate Verifier Kit ir pirmais pilna komplekta risinājums no AXIS, kas ļauj realizēt valsts numurzīmju atpazīšanu un izpildmehānismu (vārtu, barjeru) vadību tieši no kameras. Risinājums ir spējīgs strādāt pilnīgi autonomi, bez tīkla un servera pieslēgšanās, kas padara to par ļoti drošu un pieejamu cenu ziņā.
Vitālijs Stepancovs ELKO Produktu vadītājs
Šo sistēmu ir viegli instalēt, lietot un pārvaldīt. Tā spēj nolasīt automašīnas numura zīmes arī tad, ja auto pārvietojas ar ātrumu līdz 30 km/h, kā arī dažādās joslās, turklāt salīdzina to ar datu bāzē saglabāto informāciju.
AXIS License Plate Verifier ir augstas kvalitātes HDTV 1080p kamera, kas darbojas arī diennakts tumšajā laikā un dažādos laikapstākļos (no -40 °C līdz 60 °C).
sharing-45019-1200x630
AXIS T834 Wireless I/O Series
Pateicoties bezvadu I/O savienojumam (Z-Wave Plus® standarts) un AXIS M5065 tīkla kamerai, AXIS T834 Wireless I/O sērija ļauj pievienot tīkla kameras risinājumu bez papildu kabeļiem.

Ierīces ir viegli sinhronizējamas ar sistēmas kontrolieri, kas nozīmē, ka instalācijas izmaksas ir zemas un nepieciešamības gadījumā aparatūras iestatījumus ir viegli mainīt.

AXIS T834 Wireless I/O Series ir AXIS M5065 PTZ kameras aksesuāri, kurus var uzskatīt par daļu no “gudrās mājas” risinājuma, jo ar komplekta palīdzību var ne tikai veikt videonovērošanu, bet arī apsargāt telpas un vadīt jebkuras pieslēgtās elektroierīces.
Sērija ietver:
small_pics
• AXIS T8341 PIR kustību sensors
• AXIS T8342 durvju/logu sensors
• AXIS T8343 trauksmes poga
• AXIS T8344 ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis
Zviedru uzņēmums AXIS Communications dibināts 1984. gadā. Ar ELKO Grupa tas sadarbojas jau vairāk nekā 18 gadus. Uzņēmums ražo produktus, kas piemēroti publiski apmeklētām vietām, lai nodrošinātu video un audio uzraudzību, kā arī drošību.
Plašāka informācija:
Vitālijs Stepancovs
Produktu vadītājs
ELKO Grupa AS
+ 371 6709 3281
vitalijs.stepancovs@elkogroup.com
  1. Jaunumi
  2. AXIS produkti drošākai un gudrākai ikdienai