Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem, kas ir aprakstīti mūsu privātuma politikā.
Piekrītu
eCom
par mums jaunumi kontakti Kļūt par partneri

Augsto tehnoloģiju viedtālruņi ikvienam – “Gandalf Distribution” un “ELKO Group” uzsāk “Xiaomi” viedtālruņu izplatīšanu Skandināvijā un Baltijas valstīs

new redmi
“Xiaomi” pašlaik ir 4. lielākais viedtālruņu zīmols pasaulē. Tas arī izveidojis pasaulē lielāko IoT platformu patērētājiem, piesaistot tajā vairāk nekā 150 miljonu viedierīču, neskaitot viedtālruņus un klēpjdatorus. Zīmola devīze – “Inovācijām jābūt pieejamām ikvienam” – atspoguļo gan “Gandalf”, gan “ELKO” mērķi piedāvāt tālākpārdevējiem Skandināvijā un Baltijas valstīs labākos pieejamos IT un patēriņa elektronikas preču zīmolus. “Gandalf” un “ELKO” ar lepnumu piedāvā augstās kvalitātes “Xiaomi” viedtālruņu modeļus savā produktu klāstā.
“ELKO Group” ir viens no vadošajiem mobilo produktu izplatītājiem reģionā, un mēs jūtamies pagodināti, ka “ELKO Group” un “Gandalf” produktu portfelī ir pārstāvēts tāda pasaules mēroga piegādātājs kā “Xiaomi”. Paplašinot “ELKO Group” un “Gandalf” viedtālruņu klāstu, esam priecīgi, ka varam piedāvāt saviem klientiem augstas kvalitātes inovatīvus produktus.
Baiba Indāne “ELKO Group” Zīmola nodaļas vadītāja
“Iekļaujot tirgū vadošo “Xiaomi” produktu oficiālo izplatīšanu mūsu pieredzes bagātajā un labi izstrādātajā izplatīšanas modelī, mēs speram nākamo soli nozīmīgā biznesa izaugsmē gan attiecībā uz “Xiaomi”, gan mūsu vadošajiem partneriem tālākpārdevējiem Skandināvijā. Mēs sveicam visus “Gandalf” tālākpārdevējus ar abpusēji izdevīgo situāciju, ko sniedz šī jaunā un aizraujošā sadarbība ar “Xiaomi”,” informē Johan Cheng Falkström, Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs, “Gandalf Distribution AB” – daļa no “ELKO Group”
“Mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar “ELKO Group” un “Gandalf Distribution AB”. Tādējādi Zviedrijā, Norvēģijā un Dānijā esošie “Mi” zīmola atbalstītāji varēs iepazīties ar “Xiaomi” produktiem. Esam pārliecināti, ka mūsu portfelis, kurā ietilpst viedtālruņi par saprātīgām cenām, tostarp “Redmi Note 7, Mi 9” un “Mi 9 SE”, iepriecinās lietotājus,” atzīst Tony Chen, CEE galvenais vadītājs Ziemeļu un Baltijas reģionā, “Xiaomi”
new mi9
Par “Gandalf Distribution AB”
Uzņēmums “Gandalf Data AB” dibināts 1984. gadā Malmē, un šobrīd tajā strādā 40 darbinieku. Kopš 2017. gada “Gandalf Distribution AB” ir daļa no “ELKO Group”, kas darbojas 31 valstī. Mēs importējam, realizējam un pārdodam ar IT saistītu aparatūru, programmatūru un plaša patēriņa elektronikas preces mūsu partneriem tālākpārdevējiem Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Islandē. Ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi izplatīšanas jomā mēs zinām, kas ir svarīgākais. Ar lielu apņēmību un cieši sadarbojoties ar partneriem, mēs izstrādājam saistošus piedāvājumus, lai maksimāli palielinātu rentabilitāti un produkcijas apjoma pieaugumu visos līmeņos. “Gandalf Distribution AB” ir dabisks atspēriena punkts jaunajiem pārdevējiem Ziemeļvalstu tirgū.


Par “Xiaomi”
“Xiaomi Corporation” dibināta 2010. gada aprīlī un 2018. gada 9. jūlijā reģistrēta Honkongas biržas galvenajā padomē (1810.HK). “Xiaomi” ir uz internetu balstīts uzņēmums, kas piesaista viedtālruņus un viedo aparatūru IoT platformai. Tā kā uzņēmuma vīzija ir sadraudzēties ar saviem lietotājiem un būt to acīs “foršākajam uzņēmumam”, “Xiaomi” ir apņēmies nepārtraukti izstrādāt jauninājumus, veltot nedalītu uzmanību kvalitātei un efektivitātei. Uzņēmums nemitīgi izstrādā satriecošus produktus, kas pieejami par saprātīgām cenām, lai ikviena persona pasaulē varētu baudīt labāku dzīvi, izmantojot inovatīvo tehnoloģiju sniegtās priekšrocības. Pašlaik “Xiaomi” ir pasaulē ceturtais lielākais viedtālruņu zīmols, kas izveidojis pasaulē lielāko patērētāju IoT platformu, kurai piesaistītas vairāk nekā 150,9 miljoni viedierīču (neskaitot viedtālruņus un klēpjdatorus). Šobrīd “Xiaomi” produkti pieejami vairāk nekā 80 valstīs un reģionos visā pasaulē, kur tie nostiprinājuši savu pozīciju daudzos tirgos.
Vairāk informācijas:
Elina Junolainena
Korporatīvā mārketinga vadītāja
ELKO Group
elina.junolainena@elkogroup.com
+ 371 67092361

www.elkogroup.com
ELKO Group LinkedIn
Facebook
Twitter

Ziemeļvalstīs:
Johan Cheng Falkström
Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs, Gandalf Distribution AB
johan.falkstrom@gandalf.se
+46 708 250441

www.gandalf.se
Gandalf Distribution AB LinkedIn
  1. jaunumi
  2. Augsto tehnoloģiju viedtālruņi ikvienam – “Gandalf Distribution” un “ELKO Group” uzsāk “Xiaomi” viedtālruņu izplatīšanu Skandināvijā un Baltijas valstīs